Aynı Gün Kargoya Teslim

Aynı Gün Kargo Şartlar 
*Sadece Viscofis marka ürünlerde geçerlidir.

 

Seçilmesi durumunda; hafta içi saat 12:00'a kadar verilen ve ödemesi tamamlanan siparişler; Yurtiçi Kargo'ya Aynı Gün Teslim Edilir. 

  1. Minimum sipariş tutarı: 200₺'dir.

  2. Cumartesi - Pazar ve resmi tatil günleri aynı gün kargoya teslim kapsamı dışındadır.

  3. Saat 12:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün, (tatil günleri hariç) Yurtiçi Kargoya teslim edilmek üzere hazırlanır.

  4. Kargoya teslimat sonrası tarafınıza bir kargo takip linki mail olarak gönderilir.

  5. Kargoya teslimat sonrası teslim süresi Yurtiçi Kargo sorumluluğundadır. Genellikle 1 iş gününde Türkiye'nin büyük şehirlerine teslimat sağlanmaktadır. Köy ve kasabalarda bu süre değişebilir.

  6. Kargo şubesinin kapasitesinin yoğunluğu sebebiyle şubeye teslim edilmiş ancak sisteme girilmemiş ve çıkışı yapılmamış ürünler olabilir bu durumda ürünler genellikle ertesi gün sabah saatlerinde kargo firması tarafından çıkış yapılması üzere sisteme girilir.

  7. Kapıda Ödeme ile verilen siparişler aynı gün kargo uygulaması dışındadır.

  8. Sipariş veren müşterilerimiz bu kuralları kabul etmiş sayılır.

  9. Aynı gün kargo hizmetiyle siparişiniz öne alınır. Bu durumda personelimizin sağlayacağı hizmet iade ve değişimler de iade edilmez.
  10. Fiyatlandırma aşağıdaki gibidir. Ancak Ücretsiz ya da ücretli tercih edilmesi durumunda iptal, iade ve değişimlerde tarafınıza özel hizmet olduğu için 39 TL hizmet bedeli yansıtılır. 
   Aynı Gün Yurtiçi Kargo'ya Teslim - Hafta içi ₺100,00–₺399,00 ₺19,00
   Aynı Gün Yurtiçi Kargo'ya Teslim - Hafta içi ₺400,00 ve üzeri Ücretsiz