Aynı Gün Teslim Hediyeler İstanbul

İSTANBUL İÇİ* AYNI GÜN TESLİMAT ve İSTANBUL DIŞI 24 SAAT İÇERİSİNDE YURT İÇİ KARGOYA TESLİM!

Sadece Viscofis marka ürünlerde geçerlidir.


ÇİÇEK, ÇİKOLATA VE DİĞER KULLANIŞSIZ HEDİYELERDEN SIKILANLAR İÇİN, SEVDİKLERİNİZE HER GÜN KULLANACAKLARI, RAHATLIK VE KONFOR SAĞLAYAN ÜRÜNLERİ HEMEN BUGÜN GÖNDERİN!

*Şartlar ve koşullar aşağıdadır.

aynı gün teslimat hediye

2018 yılında kurulan Happy Hours Office markamıza gösterdiğiniz büyük ilgi bize hep daha iyi olmamız adına güç verdi. Buradan edindiğimiz deneyimle Viscofis.com'u hayata geçirdik. Masa başı çalışanlara hediye olarak Viscofis.com ürünlerini tercih ettiniz. Ancak bir sorun vardı: Hediyem ne zaman teslim edilecek. Doğum günü hediyesi, yıl dönümü, yeni iş ve terfi hediyeleri için zaman çok önemliydi. Bir gün geç gitmesi bile sevdiğinize karşı hoş olmayabilirdi. Bu yüzden artık Özel Kurye ile İstanbul içi Aynı Gün Teslimat Başladı!

Gönderim Bölgeleri: Ataşehir, Beykoz, Beyoğlu, Beşiktaş, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Üsküdar, ve Şişli Aynı Gün Teslim Hediye kapsamındaki ilçelerdir. Son güncelleme: 05.01.2022

     Aynı Gün Teslim Hediye Şartlar
  1. Seçmeniz durumunda; hafta içi saat 12:00'a kadar verilen ve ödemesi tamamlanan siparişler; İstanbul içi* aynı gün 19:00'a kadar teslimat kapsamındadır. 12:00'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü teslim edilir.

  2. Minimum sipariş tutarı: 200₺'dir.

  3. Cumartesi - Pazar ve resmi tatil günleri aynı gün teslimat kapsamı dışındadır.

  4. Saat 12:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü, (tatil günleri ve hafta sonu hariç) teslim edilmek üzere hazırlanır. Ve 12:00 - 19:00 saatleri arasında teslimatı sağlanır. 

  5. Hediyeyi teslim alacak kişiye ulaşılamaması ya da çalıştığı kurumun kuryenin içeriye girmesine izin vermemesi durumunda hediyeniz iş yeri prosedürüne uygun şekilde güvenlik ya da danışmaya teslim edilebilir. Teslim edilecek kişi bulunamazsa, kurye hizmet bedeli toplam bedelden düşülerek kalan tutar iade edilir.

  6. Gönderim Bölgeleri: Ataşehir, Beykoz, Beyoğlu, Beşiktaş, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Üsküdar, ve Şişli Aynı Gün Teslim Hediye kapsamındaki ilçelerdir. Bu bölgelere dışında kalan tüm yerlere 24 Saat İçerisinde Kargo yapılarak, siparişiniz 24 Saat içerisinde Yurtiçi Kargo'ya teslim edilecektir.

  7. Kurye sağlığını önemsiyoruz; hava şartlarının uygunsuzluğu durumunda Aynı Gün Teslimat garantisi yoktur. Lütfen böyle durumlarda önceden bilgi alarak sipariş oluşturunuz.

  8. Aynı gün teslimat içeren siparişleriniz tek siparişte 10 adete kadar geçerlidir. 10 Adet ve üzeri siparişlerin aynı gün teslimat garantisi yoktur. Fazla adetlerin kurye ücreti o güne göre hesaplanacaktır.

  9. Aynı Gün Teslim Seçeneği ile yapılan ürünlerin iade/değişim ve iptalleri durumunda tarafınıza 75₺ kurye bedeli yansıtılmaktadır. Normal kargo ile alınanlarda iade/değişim ve iptallerde bu bedel yoktur. Kurye hizmeti özel bir hizmet olduğu ve kullanılmış sayıldığı için bu bedel geçerlidir.

  10. Sipariş veren müşterilerimiz bu kuralları kabul etmiş sayılır.

  Detaylı bilgi için hello@viscofis.com veya canlı yardım hattımızı kullanabilirsiniz. 
FİYATLANDIRMA: İade ve değişimde kurye hizmeti olduğu ve bu hizmet kullanılmış olacağı için, ücretli ya da ücretsiz farketmeksizin tüm tutarlarda sadece gidiş için 49 TL gidiş ve dönüş için 95 TL bedel kesilecektir. İptal durumunda kurye servise çıkmadan iptal edilirse, bir bedel yansıtılmayacaktır.


Özel Kurye İle Aynı Gün Teslimat - Hafta içi İstanbul ₺200,00–₺399,00 ₺49,00
Özel Kurye İle Aynı Gün Teslimat - Hafta içi İstanbul ₺400,00 ve üzeri Ücretsiz